Aktualności
Nowe zabiegi zaawansowanej terapii skóry twarzy
dodano: 24/11/2013

Promocja cenowa w okresie od 25.11.2013 do 30.06.2014 r. na nowe zabiegi terapii skóry twarzy

  • Zabieg MESOFILLER  -  cena zabiegu 205 zł tylko 175 zł*
  • Zabieg MESOLIFT  -  cena zabiegu 205 zł tylko 175 zł*
  • Zabieg MESOBRIGHT  -  cena zabiegu 205 zł tylko 175 zł*
  • Zabieg GLOBAL LIFT  -  cena zabiegu 215 zł tylko 180 zł*
  • Zabieg na ciało MESOFIRMNESS  -  cena zabiegu 205 zł tylko 175 zł*
  • Zabieg na ciało MESOSLIM  -  cena zabiegu 205 zł tylko 175 zł*

*Do ceny zabiegów należy doliczyć koszt pobytu w strefie odnowy biologicznej lub bani ruskiej.   

Zabieg MESOFILLER to kuracja mezokosmetyczna wygładzająca zmarszczki i linie mimiczne, poprawiająca jędrność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Składniki aktywne (mikrokolagen, polifenole w formule liposomowej i mikroalga przywracają wymianę międzykomórkową i pobudzają syntezę elementów wchodzących w skład macierzy komórkowej. Czas trwania: 60 min.  Zabieg MESOLIFT to kuracja mezokosmetyczna, liftingująca, poprawiająca owal twarzy, wygładzająca skórę szyi i dekoltu. Składniki aktywne (biopeptydy, komórkowy aktywator i cukry owsiane) regulują funkcje mechaniczne skóry, pobudzają aktywność fibroblastów oraz regulują gospodarkę lipidową naskórka.

Czas trwania: 60 min. 

Zabieg MESOBRIGHT to kuracja mezokosmetyczna wygładzająca zmarszczki i linie mimiczne, poprawiająca jędrność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Składniki aktywne (jonizowana witamina C, kwas amino-ethylophosphinic) rozjaśniają melaninę obecną w melanocytach, hamują syntezę nowej melaniny i opóźniają pojawianie się nowych przebarwień. Czas trwania: 60 min.  Zabieg GLOBAL LIFT to globalny program liftingujący, strategia anti-age, mający na celu przywrócić prawidłowy kształt owalu twarzy oraz prawidłową strukturę tkanki tłuszczowej. Oparty na działaniu biomimetycznego peptydu wyizolowanego z białka elafiny. To program będący najnowszym narzędziem w walce o młodszy wygląd.

Czas trwania: 90 min. 

Zabieg na ciało MESOFIRMNESS to kuracja mezokosmetyczna, ujędrniająca. Intensywna walka z poporodowym brzuszkiem. Składniki aktywne (krzem organiczny, mikroalgi, liposomowe polifenole) wspomagają spójność macierzy skóry, przeciwdziałając elastazie i kolagenazie, reaktywują funkcje komórkowe skóry.

Czas trwania: 60 min. 

Zabieg na ciało MESOSLIM to kuracja mezokosmetyczna, wysmuklająca. Intensywna walka z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową na udach, pośladkach i brzuchu. Składniki aktywne (wyciąg z karczocha i laminarii, koper włoski i dipeptyd) wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, drenują wspomagając usuwanie toksyn oraz chronią przed ponownym nagromadzeniem komórek tłuszczowych.

Czas trwania: 60 min. 

Zapraszamy!